Menu
Волейбольна команда «Вікторія» Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 зайняла перше місце в обласній спартакіаді школярів серед команд закладів загальної середньої освіти з волейболу серед дівчат

By In Новини On 22.12.2018

Завершилися змагання обласної спартакіади школярів серед команд  закладів загальної середньої освіти з волейболу серед дівчат 2002 – 2004 р.н.

За результатом другий рік поспіль волейбольна команда «Вікторія» Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1  посідає почесне Перше місце.

Попередні змагання проходили 07 грудня 2018 року в смт. Путила, Путильського району, Чернівецької області. Приймали участь учасники  Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст., Вижницького району, Конятинської ЗОШ І-ІІІст. Конятинського ОТГ. Команда «Вікторія» Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 успішно подолала ці команди з однаковим рахунком 2:0.

14 грудня в  спортивному залі Чернівецького ПТУ №8  проходили фінальні  змагання. Перед початком змагань виступив начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Жукотинський Корнелій Костянтинович, який побажав спортсменам «В спорті треба жити яскраво та перемагати чесно» .Після жеребкування команди поділили наступним чином:

1 група

Вашківецька ЗОШ Сокирянського району та Дорошовецька ЗОШ Хотинського району.

2 група

Верхньопетровецька ЗОШ №1 Сторожинецького району з Глибоцьким ліцеєм, Глибоцького району. Команда «Вікторія» перемогла з рахунком 2:0 по партії 25:6:25:10

У фіналі команда Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 зустрічалась з командою Дорошовецької ЗОШ та впевнено перемогла з рахунком 2:0  по партії 25:12:25:16 та здобула Перше місце і Кубок Чернівецької області. На весні буде представляти Буковину на Чемпіонаті України серед ЗЗСО.  Після завершення змагань представники Заставни виявили великий сумнів до того, що переможці не є учні одного навчального закладу.

Команда «Вікторія» йшла до цього довгих 6 років. На учасників була покладена велика відповідальність, через те що вони  є чинними чемпіонами області. Від команди очікували стійкості, рішучості, найкращих результатів у змаганнях. Учасники ж своєю наполегливою працею ішли до мети. Виборювали перемогу для рідної школи, району, області. Слід відмітити, що згідно освітньої програми навчального закладу вже 3 роки в 10 – 11 -х класах впроваджений спортивний профіль  і є чудові результати.

Тренер команди – вчитель фізичної культури Грижинку Андрій Іванович.

Дворазовими чемпіонами стали: Дуган Діана, Бічер Діана, Алергуш Міхаела, Бурачук Марія, Урсулян Марілена, Козачук Євгенія, Влад Василиса, Слезак Андріана, Павел Даніела, Пожога Маряна, Бічер Яна, Берсан Ніколета.