Menu
Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою на Буковину

Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою на Буковину

By In Новини On 08.07.2020


Сьогодні, 8 липня, Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Чернівецької області.

Глава держави розпочав робочий візит із огляду нещодавно реконструйованого перинатального центру. Разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком він поспілкувався із лікарями медичного закладу, а також подарував квіти та дитяче автокрісло породіллі, чий син першим з’явився на світ у оновленому центрі.

Опісля ж Володимир Зеленський вручив державні нагороди медикам, які відзначилися у боротьбі із коронавірусною хворобою.

– Для мене честь бути у Чернівецькій області. Ми знаємо, що найскладніша робота випала нашим лікарям, адже їм довелося боротися з новою хворобою. І тільки в такі складні часи ми розуміємо, наскільки ваша професія важлива. Зараз кожен українець на собі це вже відчуває і відчув. На жаль, коли у країні спокійно, ми не дбаємо про лікарів. Точніше, не дбали. Бо зараз робимо все, щоб ви були соціально і матеріально захищені. Чернівецька область отримала найпотужніший удар від коронавірусу, тут захворіла найбільша кількість людей. Але ви витримали, максимально зберегли життя буковинців, і я дуже вдячний за це. Проте розслаблятися не можна, боротьба ця ще не закінчена, і ми на вас розраховуємо, – звернувся Президент до буковинських медиків.

Лікарям подякував і голова ОДА Сергій Осачук, наголосивши, що вони стали першопрохідцями у боротьбі із COVID-19.

– Саме ви, медики обласної лікарні у Чернівцях, стали тими піонерами, на яких потім рівнялися колеги з інших областей України, вони вам телефонували, просили поділитися досвідом. Ви рятуєте життя людей, яких спіткала коронавірусна хвороба, тому вам щирі слова подяки, – сказав Сергій Осачук.

Під час робочого візиту на Буковину Володимир Зеленський перевірив реалізацію проєкту «Велике будівництво» в регіоні.

Президент України побував у селі Рідківці на Новоселиччині, де у рамках зініційованої ним програми «Велике будівництво» зводять нову школу.

Роботи тут розпочали ще 2010 року, проте довгий час вони були заморожені через брак коштів. Відновили будівництво цього року.

Наразі над спорудженням навчального закладу працює майже пів сотні робітників, об’єкт готовий на 85 відсотків.

– Приємно бачити нову школу з сучасним ремонтом, ліфтом, офісною технікою, новим форматом та підходом до опалення, що дуже важливо. Радіємо з того, що вже  цього року вона відкриє свої двері для школярів та вчителів, – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук розповів Президенту, як триває будівництво інших обєктів, що увійшли до програми «Велике будівництво».

Він, зокрема, зазначив, що до осені завершать ремонт 50 кілометрів місцевих та близько 70 кілометрів державних доріг, на які було виділено понад мільярд гривень. Крім того, зараз активно залучили громади до виготовлення проєктно-кошторисної документації, аби полагодити ще більше шляхів.

– Програма «Велике будівництво» синхронізувала розвиток усіх регіонів, розвивається кожна область, тому, я вважаю, що це суттєвий якісний переворот у процесах модернізації України, – заявив Сергій Осачук.

Володимир Зеленський також пообіцяв віднайти фінансування на будівництво лукодрому у Чернівцях. Для зведення цього спортивного об’єкта потрібно 43 мільйони гривень. Президент запевнив, що підтримає цю ініціативу у рамках нової програми «Спортивний магніт».

Крім того, глава держави наголосив, що всі населені пункти, які постраждали внаслідок повеней, також отримають необхідну допомогу.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.