Menu
Впродовж січня цього року у Центрах обслуговування платників буковинцям надали понад 8 тисяч адміністративних послуг

Впродовж січня цього року у Центрах обслуговування платників буковинцям надали понад 8 тисяч адміністративних послуг

By In Новини, Роз'яснення On 26.02.2020


Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області та зазначають, в цілому працівниками Центрів обслуговування платників у січні 2020 року було надано понад 8258 адміністративних послуг.

У податковому відомстві наголошують, така кількість сервісних послуг свідчить про те, що платники податків вже звикли до функціонування Центрів обслуговування платників у області, адже в них зосереджені всі сервіси, необхідні платникам податків: звірка про стан розрахунків з бюджетом, консультаційна допомога щодо порядку заповнення і подання податкової звітності та з питань ведення господарської діяльності, отримання різноманітних довідок, зокрема, про доходи, наявність або відсутність податкового боргу. Також можна дізнатися про реквізити рахунків для зарахування коштів в бюджети, подати для реєстрації Книгу обліку доходів і витрат, отримати витяг із Реєстру платників єдиного податку та інші адміністративні послуги.

Відтак, звернувшись з письмовим зверненням, довідки про отримані доходи отримали  272 буковинця. Однак слід зазначити, що платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, скориставшись електронними сервісами ДПС, а саме – електронним сервісом «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/), який функціонує на сайті ДПС.  Платникам слід знати, запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами за умови  використанням лише електронного цифрового підпису фізичної особи.

Серед решти найбільш запитуваних адмінпослуг можна виділити наступні: послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – 4,3 тис., з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок – 744. Також 676 платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

З повним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Головного управління ДПС у Чернівецькій області, можна ознайомитися на офіційному порталі за посиланням:https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Новини ДПС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.