Menu
ВСІ ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У МЕДИЧНІЙ ДОПОМОЗІ УЧАСНИКАМ АТО

ВСІ ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОБЛАСТІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У МЕДИЧНІЙ ДОПОМОЗІ УЧАСНИКАМ АТО

By In Новини On 13.07.2018


Під час прес – конференції заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Поліщук поінформувала про стан медичного забезпечення учасників АТО та членів їх сімей.

«Станом на 01 липня 2018 року здійснено на всіх дільницях більше 4300 відвідувань і 2549 осіб занесені в реєстр учасників АТО, як ті, які мешкають на території, і якими опікуються сімейні лікарі. Щодо етапу обстеження учасників АТО, в діагностичному центрі станом на 1 липня 2018 року 1673  особи з числа учасників АТО пройшли обстеження. Загалом в лікувальних закладах різного рівня (вторинного та третинного) отримали медичну допомогу 1783 учасники АТО», – зазначила Марія Поліщук

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, в Чернівецькій області медико-психологічну допомогу надають 3 установи, а саме: обласна психіатрична лікарня, госпіталь інвалідів війни та Чернівецький військовий госпіталь.

Лише за 2017 рік медико-психологічну допомогу надано 256 учасникам АТО, для них проведено 379 індивідуальних консультацій а також групова психо-корекція в 478 випадках. На сьогодні в кожному медико-психологічному закладі, який займається реабілітацією, наявні компетентні для надання такого виду допомоги фахівці. Лікарі-психологи на базі госпіталю інвалідів війни провели психологічні  консультації для 180 учасників АТО.

Посадовець повідомила, що для демобілізованих військовослужбовців організовано проведення періодичних медичних оглядів. Їм надається всебічна допомога та сприяння у проходженні медико -соціальних експертних комісій. Чернівецьким центром медико-соціальної експертизи освідчено на предмет встановлення групи інвалідності та відсотків втрати працездатності 82 учасників АТО, із них визнано інвалідами 62 особи.

«Також на пільгових засадах обласною стоматологічною поліклінікою проводиться лікування та зубопротезування для осіб відповідної категорії» – підкреслила Марія Поліщук.

Для надання допомоги учасникам АТО, які перенесли бойову психічну травму, функціонує Центр медико-психологічної реабілітації осіб. З початку проведення АТО 1107 військовослужбовців пройшли стаціонарне лікування в обласній психіатричній лікарні.

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.