Menu
На віддалених робочих місцях фахівців пенсійної служби надається повний спектр послуг

На віддалених робочих місцях фахівців пенсійної служби надається повний спектр послуг

By In Новини, Роз'яснення On 27.02.2020


У всіх районах області функціонують віддалені робочі місця фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.  Обслуговування громадян на таких робочих місцях донедавна зводилося лише до надання консультацій з питань пенсійного забезпечення.

Нині Пенсійний фонд України провів оснащення усіх віддалених робочих місць сучасною комп’ютерною технікою. Завдяки цьому громадяни уже сьогодні без необхідності в додатковому зверненні до сервісних центрів мають можливість отримати увесь спектр пенсійних послуг, серед яких подання заяв, замовлення пенсійних посвідчень, видача довідок про доходи пенсіонера та інших довідок з реєстру застрахованих осіб тощо.

Мешканцям області необхідно лише завітати до ЦНАПу, ОТГ, селищної або сільської ради населеного пункту, де створено відповідне робоче місце для фахівців Фонду в області. Детальний перелік усіх віддалених робочих місць Фонду в області, графіки їх роботи можна знайти на інформаційній сторінці Головного управління за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/ в розділі «Контакти».

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.