Menu
Виникли питання з пенсійного забезпечення – отримайте фахову відповідь через відеозв’язок

Виникли питання з пенсійного забезпечення – отримайте фахову відповідь через відеозв’язок

By In Новини, Роз'яснення On 14.11.2019


Оперативне інформування громадян та надання консультацій з питань пенсійного забезпечення за мінімальних часових витрат та просторових переміщень – пріоритетний напрямок роботи буковинських пенсійників. Фахівці пенсійної служби області намагаються максимально спростити процес отримання краянами необхідних послуг, застосовуючи зручні способи дистанційного спілкування, одним із найпопулярніших з-поміж яких є відеозв’язок.

Буковинські пенсійники налагодили тісну співпрацю з сільськими радами, навчальними закладами, бібліотечними та іншими установами, які забезпечують технічні можливості для отримання мешканцями населених пунктів області консультацій фахівців у форматі відеозв’язку. Отож за виникнення потреби в роз’ясненнях питань пенсійного забезпечення буковинцям не обов’язково діставатись сервісних центрів – почути їх вони можуть у режимі онлайн за місцем проживання.

З початку року такою можливістю скористались більше трьох тисяч буковинців, понад третину проведених цьогоріч відеоприйомів здійснили керівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Пересвідчившись у перевагах сучасних технологій, які завдяки відсутності потреби відвідування інстанцій значно спрощують процеси вирішення тих чи інших питань і дають можливість заощадити час, буковинці завертаються за консультаціями до фахівців пенсійної служби через засоби відеозв’язку.

 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.