Menu
Ярослав Бартош: «Ми очікуємо змін, не усвідомлюючи, що ці зміни повинні робити ми самі»

Ярослав Бартош: «Ми очікуємо змін, не усвідомлюючи, що ці зміни повинні робити ми самі»

By In Новини On 12.04.2019


Сьогодні, 12 квітня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради порушено актуальні питання життєдіяльності району та держави.

Зокрема, очільник райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що попри подолання глибокої економічної кризи та мінімізацію впливу військових дій в державі на решту її території, не слід забувати, що Україна, починаючи з 2014 року веде війну з Росією, на якій щодня гинуть наші військові.

«14 загиблих військовослужбовців, 30 поранених бійців та 400 військових, що взяли участь у бойових діях на сході – це ціна війни для Сторожинеччини, – акцентував Ярослав Бартош. – І нині наші хлопці продовжують воювати за нашу незалежність».

За словами керівника виконавчої влади району, армія за роки війни пройшла величезну еволюцію.

«Якщо 2014 року Збройні Сили України не мали навіть якісних військових одностроїв, то нині ми вже випробовуємо крилаті ракети», – підкреслив голова райдержадміністрації.

Посадовець також зазначив, що Україна значно зміцнила свою позицію та міжнародній арені. Зокрема, держава отримала безвіз з країнами ЄС, про який лише могла мріяти. Завдяки послідовній зовнішній політиці ми маємо підтримку світу та довіру іноземних партнерів.

«Україна і надалі має розвиватися та рухатися в європейському напрямку», – сказав посадовець.

Усе це, за словами Ярослава Бартоша досягається ціною щоденної важкої та рутинної праці.

«Ми очікуємо змін, не усвідомлюючи, що ці зміни повинні робити ми самі. Якщо кожен виконуватиме свою роботу відповідально та сумлінно – лише тоді буде результат», – сказав керівник райдержадміністрації.

Також Ярослав Бартош порушив тему виборів президента України. За його словами, перший тур виборів на Сторожинеччині пройшов демократично та прозоро. Так само, за його словами, повинен пройти другий тур волевиявлення мешканців Підгір’я.

Очільник райдержадміністрації акцентував на тому, що глава держави має три основні функції, а саме забезпечення оборони держави, формування зовнішньої політики та гарантування дотримання прав і свобод громадян України.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.