Menu
Ярослав Бартош під час зустрічі з жінками-активістками ветеранського руху: Ми живемо в час великих перемін та реформ

Ярослав Бартош під час зустрічі з жінками-активістками ветеранського руху: Ми живемо в час великих перемін та реформ

By In Газета «Рідний край», Новини On 11.03.2016


DSC_9112Напередодні святкування 8 Березня очільники виконавчої та представницьких гілок влади в районі Ярослав Бартош та Іван Лосік зустрілись за традиційним круглим столом з представниками старшого покоління, щоб привітати зі святом в їх особі всіх жінок району, поспілкуватись на теми, які турбують краян, почути думку з приводу сьогодення від людей, які свого часу внесли вагому лепту у розвиток краю.

– Говорити є про що вже хоча б тому, що живемо в час великих перемін, реформ – зауважив голова РДА Ярослав Бартош. – Вони – болючі. Але цей відрізок розвитку маємо пройти, маємо привести економіку до того порядку, за яким рухається прогресивний світ. За проведення польських реформ хвалять Бальцеровича. Але мало кому відомо, що там переформатування тривало впродовж трьох літ. Воно було болючим для пенсіонерів, соціально незахищених верств населення. Згодом стало легше. Але маємо усвідомлювати: не пройшовши через це, Польща не була б такою, якою є нині. У нас Президент України, уряд роблять все можливе, щоб реформи відбулись не так жорстко. Хоч це не завжди вдається.

– Авжеж, реформи – складні, людям важко витримати ті переміни, що відбуваються, – зауважила О. І. Рудько. – Піднімають тарифи на газ, електроенергію. Важко спрогнозувати, що буде завтра… Втім, маємо надію, що завтрашній день буде кращим. Але, передусім, як жінки, просимо тільки одного: щоб запанував мир, щоб кожна жінка не переживала за синів, чоловіків. Тому треба набратись мужності, терпіння і пережити цей складний час.

А В. І.Тулюлюк з Кам’яни зауважила, що, очевидно, нас чекає багато перемін у різних сферах життя. Грунтуючись на досвіді своїх рідних, які живуть у Німеччині, розповіла про дошкільну освіту у згаданій країні. Вона – платна. Втім, там рівень життя настільки високий, що сім’я може дозволити собі такі втрати.

Цю тему підтримала і ветеран освітньої галузі Н. М. Качановська. Зокрема, висловила думку, яка стосувалась ЗНО: чи варто, щоб усі випускники шкіл брали участь у цьому заході, якщо його результатом користуються далеко не всі, як і торкнулась інших тем, пов’язаних з реформами в освіті.

Низку пропозицій стосовно цінової політики в аптеках району, допомозі ветеранам в утриманні в належному стані будинків, у яких вони проживають, висловила голова міської ветеранської організації В. І. Никифоряк.

– Справді, болючих питань багато в нашому повсякденному житті, – наголосив голова райради І. І. Лосік. – Головне – не опускати рук, підтримувати друг друга у важку хвилину. І усе в нас буде добре…

На завершення зустрічі, в якій взяли участь голова ветеранської організації району А. І. Іванніков, представники пенсійного фонду та управляння праці та соціального захисту населення, учасникам круглого столу вручили квіти, сувеніри, побажавши теплих днів у кожній оселі, віри, надії, любові.

Газета «Рідний край» № 11 від 11 березня 2016 року

DSC_9112


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.