Menu
Ярослав Бартош подякував колегам, районній та місцевій владі за співпрацю

Ярослав Бартош подякував колегам, районній та місцевій владі за співпрацю

By In Новини On 12.07.2019


Сьогодні, 12 липня, Ярослав Бартош провів зустріч із колективом Сторожинецької районної державної адміністрації, під час якої повідомив про складення ним повноважень голови Сторожинецької районної державної адміністрації.

Згідно розпорядження Президента України № 202/2019-рп від 11 липня 2019 року Ярослав Бартош звільнений з посади голови Сторожинецької районної державної адміністрації Чернівецької області у зв’язку із закінченням повноважень Президента України.

Ярослав Бартош висловив подяку колективу районної державної адміністрації, районній та місцевій владі району за тісну співпрацю та високий професіоналізм.

За словами очільника виконавчої влади району, протягом 5 років його перебування на посаді довелося пройти через чимало серйозних викликів – таких як війна, мобілізація, скрутна економічна ситуація, впровадження реформ у всіх сферах життя держави тощо.

Через усі ці випробування, за словами Ярослава Бартоша, Сторожинеччина достойно пройшла та заклала базу для подальшого розвитку.

Очільнику райдержадміністрації за високий професіоналізм, патріотизм, витримку та наполегливість подякували голова Сторожинецької районної ради Іван Лосік, його заступник Володимир Філіпович, голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук, заступник Василь Гоцуляк, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук та колектив районної державної адміністрації.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.