Menu
Ярослав Бартош провів апаратну нараду з важливих питань життєдіяльності Сторожинецького району

Ярослав Бартош провів апаратну нараду з важливих питань життєдіяльності Сторожинецького району

By In Новини On 06.08.2018


6 серпня голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено стан справ у кожній галузі.

Зокрема, виступив начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Михайло Чобітько, який інформував про те, що наразі відбувається активна підготовка навчальних закладів району до нового навчального року. Водночас ведеться закупівля дидактичних матеріалів, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання для першачків, які цьогоріч розпочнуть навчання за новим стандартом.  

З метою перевірки шкіл щодо готовності до навчального процесу,  за словами Михайла Чобітька, з 20 по 23 серпня відбудеться комісійне обстеження шкіл.

Ярослав Бартош наголосив на тому, аби під час обстеження навчальних закладів особливу увагу звернули на стан харчоблоків, пожежну безпеку та підготовку шкіл до опалювального сезону.

Під час наради також заслухано доповідь начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анну Ткач щодо збору урожаю сільськогосподарських культур на території району. Також інформовано про можливість отримання населенням дотацій за утримання великої рогатої худоби. Зокрема йшлося про спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності та спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливості отримання вказаних вище дотацій.

Також під час наради заслухано інформацію про стан техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки району та надано доручення здійснити виїзд і провести комісійне обстеження берега річки Малий Сірет села Нижні Петрівці щодо кріплення берегів в районі сільського кладовища та мосту у зв’язку із загрозою зсуву берега річки та руйнування автошляху.

У зв’язку із наближенням дня незалежності України, керівник райдержадміністрації надав доручення щодо проведення організаційних заходів з підготовки до відзначення у Сторожинецькому районі Дня Прапора України та 27-ої річниці незалежності України.

Заслухавши доповіді усіх керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, Ярослав Бартош надав відповідні доручення.  


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.