Menu
Ярослав Бартош провів нараду щодо підведення підсумків проведення весняного призову 2018 року на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування

Ярослав Бартош провів нараду щодо підведення підсумків проведення весняного призову 2018 року на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування

By In Новини On 03.07.2018


3 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулася нарада, за участю заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Сторожинецького районного військового комісаріату, майора Максима Ілларіонова, голів місцевих рад та працівників військово-облікових столів району.

Під час заходу обговорено питання щодо підведення підсумків проведення весняного призову 2018 року на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування.

Як наголосив очільник виконавчої влади району Ярослав Бартош, нині в державі йде війна,  але завдяки Президенту України та всьому дипломатичному корпусу України ворога зупинено на сході нашої держави.

«Сьогодні ми спільно маємо зробити все, щоб здобути остаточну перемогу в цій гібридній війні, яку веде проти нас Російська Федерація. – А для цього нам необхідно забезпечити призов на строкову військову службу в Збройні Сили України та військову службу на умовах укладання контракту», – підкреслив Ярослав Бартош.

За результатами наради доручено головам місцевих рад району  провести заняття з начальниками військово-облікових столів щодо вивчення ними Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», посадових інструкцій; надати інформацію щодо організації  підготовчого періоду проведення осіннього призову 2018 року на строкову військову службу в Збройні Сили України та інші військові формування, стану опрацьованих та вручених повісток районного військового комісаріату для проведення медичної комісії потенційним призовникам; організувати спільно з районним військовим комісаріатом розміщення наглядної агітації, в населених пунктах району щодо престижу проходження строкової та контрактної служби в Збройних Силах України, фінансового забезпечення, соціальної підтримки.

Зокрема працівникам військово-облікових столів району доручено ретельно та якісно проводити оповіщення призовників, які викликаються до військового комісаріату для проходження медичної комісії.

Окрім того, доручено районному військовому комісаріату притягувати до адміністративної відповідальності посадових осіб, які не забезпечують сповіщення військовозобов’язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати, перешкоджають їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці, згідно чинного законодавства.

Відтак доручено управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з начальниками військово-облікових столів місцевих рад району, працівниками районного військкомату, військовослужбовцями Збройних Сил України, учасниками антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил проводити в  навчальних закладах району зустрічі патріотично-виховного напрямку з учнями старших класів.

                  


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.