Menu
Ярослав Бартош провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад району

Ярослав Бартош провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад району

By In Новини On 06.03.2018


5 березня голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з головою районної ради Іваном Лосіком провели нараду з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад району.

Під час наради розглянули питання про використання вільних залишків бюджетних коштів місцевих бюджетів, які утворилися на 01 січня 2018 року на фінансування установ освіти, охорони здоров’я та культури; про придбання обладнання для початкових класів, класів української мови і літератури та шкільних автобусів.

Також обговорено питання про співфінансування місцевих, комплексних та регіональних програм, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету у 2018 році, розробником яких є управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації; служба у справах дітей районної державної адміністрації; відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців районної державно адміністрації.

Водночас розглянуто питання про закупівлю комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для потреб Сторожинецького центру первинної медико-санітарної допомоги.

За підсумками наради присутнім було надано відповідні рекомендації на доручення.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.