Menu
Ярослав Бартош провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Ярослав Бартош провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

By In Новини On 03.12.2018


Сьогодні, 3 грудня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Вже тиждень у державі триває воєнний стан, – розпочав керівник райдержадміністрації . – І хоча Чернівеччина не входить до списку областей, на території яких діє воєнний стан, він стосується кожного з нас. Війна повзе. За 4,5 роки неоголошеної війни відбувся перший прямий контакт між військовими Росії та України. Напад на військові кораблі України отримав відповідну оцінку і реакцію як  всередині держави так і світової спільноти».

За словами очільника райдержадміністрації, Президент України як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України прийняв виважене рішення, увівши воєнний стан.

«Ні в кого не повинно виникати сумнівів щодо доцільності введення воєнного стану. Це адекватна реакція на дії Росії, адже ми добре розуміємо з ким маємо справу», – акцентував Ярослав Бартош.

«Поряд із військовою агресією Росія веде жорстку інформаційну війну, яка спрямована на нарощення тривоги, страху і зневіри у нашому суспільстві», – зазначив Ярослав Бартош, закликавши мешканців району критично оцінювати усю інформацію та не поширювати у соціальних мережах неперевірені публікації.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації наголосив на тому, що ми повинні перебувати у стані боєготовності та бути готовими дати адекватну відсіч агресорові.

Разом із тим Ярослав Бартош зазначив про те, що наближається до завершення 2018 рік, відтак завдання влади – завершити формування бюджету на 2019 рік, затвердити перспективну програму розвитку району та увійти у новий рік із новими силами.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.