Menu
Ярослав Бартош провів нараду з питань забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України»

Ярослав Бартош провів нараду з питань забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України»

By In Новини On 07.03.2019


7 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша, за участю голови районної ради Івана Лосіка відбулася розширена нарада з питань забезпечення виконання положень Закону України  «Про вибори Президента України».

Як зазначив у своєму виступі очільник виконавчої влади Сторожинецького району Ярослав Бартош, 31 березня у державі відбудуться вибори Президента України.

«Ми повинні організувати роботу таким чином, щоб до 12 березня 2019 року всі виборчі дільниці району були готові для проведення президентських виборів на сто відсотків.   Це є спільна відповідальність органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації та районної ради», – підкреслив Ярослав Бартош.

Під час наради виступив керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук, який ознайомив присутніх із станом матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій  та облаштування приміщень, наданих дільничним виборчим  комісіям відповідно до вимог Постанови Центральної виборчої комісії від 04 березня  2014 року № 31  з підготовки та проведення  виборів  Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, під час заходу обговорено питання про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців; про забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях  під час підготовки та проведення виборів Президента України; про дотримання  громадського порядку під час виборчого процесу.

За підсумками наради надано відповідні доручення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.