Menu
Ярослав Бартош провів розширену нараду з питань легалізації найманої праці і заробітної плати та призову на строкову службу до лав ЗСУ

Ярослав Бартош провів розширену нараду з питань легалізації найманої праці і заробітної плати та призову на строкову службу до лав ЗСУ

By In Новини On 11.10.2018


Сьогодні, 11 жовтня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів нараду за участі голів ОТГ та місцевих рад району.

Під час наради розглянуто питання про зміни до чинного законодавства щодо легалізації найманої праці та заробітної плати.

Як інформувала начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Гульпе, 5 вересня Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, згідно з яким з 5 жовтня поточного року будуть мати місце перевірки бізнесу в частині фіксації характеру працевлаштування працівників. До виконавців увійдуть представники Держслужби з питань праці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції та інші органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Начальник Сторожинецької ДПІ Головного управління ДФС України у Чернівецькій області Василь Курчак інформував про те, що цьогоріч у Сторожинецькому районі легалізовано майже 2,5 тисяч нелегальних працівників. За його словами, до кінця року ця цифра зросте.

Також виступила в.о. керівника Сторожинецького сервісного центру-начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій в Сторожтнецькому районі Управління застосування пенсійного законодавства Головного управління пенсійного фонду України у Чернівецькій області Лариса Костюк. За її словами, у Сторожинецькому районі налічується 19 590 пенсіонерів. Щомісячна потреба на виплату пенсій становить 36 мільйонів гривень при  надходженнях від ЄСВ в районі у сумі – 12 мільйонів гривень. Відтак Пенсійний фонд інвестує в район 24 мільйони гривень щомісяця.

Ярослав Бартош за підсумками розгляду питання наголосив на потребі посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про негативний вплив нелегальної зайнятості на пенсійне забезпечення та втрати бюджетів від несплати  відповідних податків.

Також під час наради проаналізовано призов на строкову службу до лав Збройних Сил України, службу за контрактом та проведення заходів спільно з районним військовим комісаріатом щодо виконання вимог чинного законодавства.

З вказаного питання виступив військовий комісар Сторожинецького військового комісаріату Іван Яремійчук.

За його словами, осінній призов на строкову службу триватиме з 10 жовтня по 31 грудня 2018 року. До лав ЗСУ призивають чоловіків віком від 20 до 27 років. Строковиків у зону військових дій не направлятимуть.

Ярослав Бартош закликав голів місцевих рад району та начальників війсьвоко-облікових столів активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо призову до армії.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.