Menu
Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селах Верхні та Нижні Петрівці

Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селах Верхні та Нижні Петрівці

By In Новини On 28.02.2019


27 лютого голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селах Верхні та Нижні Петрівці.

У селі Верхні Петрівці керівник виконавчої влади району провів зустріч із головою сільської ради Іюрою Воларем, керівниками освітніх установ, адміністративно-господарським активом та мешканцями села.

Під час зустрічі присутні порушили питання ремонту місцевої дороги. Як інформував Ярослав Бартош, цьогоріч запланований ремонт доріг Буденець-Верхні Петрівці та Верхні Петрівці-Ропча. Роботи розпочнуть щойно покращиться погода.

Водночас обговорено питання електропостачання населеного пункту, благоустрою навчальних закладів, функціонування закладів медицини, соціального захисту та ін.

Також мова йшла про реформу децентралізації. Ярослав Бартош акцентував на тому, що мешканці села повинні якнайшвидше визначитися із майбутнім об’єднанням, оскільки реформа децентралізації державної влади невдовзі добігає кінця.

Водночас у рамках робочого виїзду очільник райдержадміністрації відвідав Верхньопетрівецьку ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, де поспілкувався із керівником та педколективом школи.

Ярослав Бартош інформував вчителів про хід освітньої реформи та зосередив увагу вчителів на необхідності протидії булінгу серед учнів, відстеження їх участі в групах у соціальних мережах, що пропагують аморальну поведінку та суїцидальні вчинки.    

У селі Нижні Петрівці під час зустрічі із сільським головою Георгієм Федоряном та активом села також обговорено питання утворення об’єднаних територіальних громад, медичної та освітньої реформи, соціального захисту населення тощо.

Також проведено зустріч із учнями, батьками та педколективом Нижньопетрівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Під час зустрічі мова йшла про добудову приміщень для дошкільнят та створення навчально-виховного комплексу на базі школи, про хід реформ у державі тощо.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.