Menu
Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селі Старі Бросківці

Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селі Старі Бросківці

By In Звернення громадян, Новини On 28.03.2019


Сьогодні, 28 березня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош провів виїзний прийом громадян у селі Старі Бросківці.

Під час робочого візиту керівник райдержадміністрації взяв участь у засіданні сесії Старобросковецької сільської ради. Під час засідання голова сільської ради Ілля Прунь прозвітував перед депутатами про роботу місцевої ради протягом 2018 року.

Водночас йшлося про утворення Кам’янецької об’єднаної територіальної громади, до якої мають намір увійти Старі Бросківці.

Ярослав Бартош інформував присутніх про хід реформ у державі. За його словами, завдяки політиці бюджетної децентралізації значно зріс бюджет села, що дало змогу покращити благоустрій соціальних об’єктів.

Керівник виконавчої влади підкреслив, що у рамках реалізації реформи з децентралізації державної влади до 2020 року усі населені пункти району повинні утворити об’єднані територіальні громади, або доєднатися до вже створених ОТГ.

Також Ярослав Бартош інформував про впровадження реформ в оборонній галузі держави, освіті, медицині тощо. 

Голова райдержадміністрації також інформував присутніх про нещодавнє засідання Ради регіонального розвитку Чернівецької області за участі президента України Петра Порошенка.

«Президент поставив завдання – побороти бідність в Україні. Відтак в державі почнуть посилено розвивати економіку та будувати державу без периферії», – акцентував Ярослав Бартош.

Голова райдержадміністрації також провів зустріч з колективом Старобросковецького навчально-виховного комплексу, під час якої йшлося про освітню та медичну реформи, розвиток інфраструктури, соціальний захист населення тощо.  


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.