Menu
Ярослав Бартош привітав Сторожинецьку ОТГ із 2 річницею від дня заснування

Ярослав Бартош привітав Сторожинецьку ОТГ із 2 річницею від дня заснування

By In Новини On 29.12.2018


28 грудня голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь в урочистому святкуванні 2-ї річниці створення Сторожинецької об’єднаної територіальної громади.

Звертаючись до присутніх очільників громади та її мешканців, керівник виконавчої влади району привітав їх із визначною подією у житті ОТГ.

« Час швидко спливає. Вже 2 роки на теренах району утворена і ефективно діє Сторожинецька об’єднана територіальна громада і ми можемо тільки порадіти за її успіхи і побажати якнайбільшого розквіту і економічного зростання», – сказав Ярослав Бартош.

За його словами, децентралізація державної влади є основною реформою, яка започаткована в Україні 2015 року і триває донині.

«Як інформували під час засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенка, реформу планують завершити 2019 року. І це очевидно буде для вас новим викликом, оскільки є низка населених пунктів, які можуть увійти до громади. Це буде новий етап випробувань, проте, зважаючи на ваш досвід, – ви його подолаєте», – підкреслив очільник райдержадміністрації.  

Посадовець інформував присутніх про те, що в державі тривають реформи в галузях освіти і медицини. За його словами, чимало слід ще здійснити у вказаному контексті.

«Ми успішно реформували первинну ланку медицини. На черзі – наше спільне завдання і найбільший виклик перед районом і всіма громадами – зробити все можливе, аби на території району функціонував госпітальний округ. Це наша спільна відповідальність», – акцентував Ярослав Бартош.

Підсумовуючи, посадовець побажав громаді та кожному її жителю успіхів, розквіту миру, добра і злагоди та привітав із новорічно-різдвяними святами.

«Найбільше ми прагнемо миру і щоб закінчилася війна. І ми робитимемо все для захисту держави», – сказав Ярослав Бартош.  

Водночас під час урочистості виступив голова Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук, який інформував про здобутки громади протягом 2 років та окреслив плани і перспективи на майбутнє.
Також під час свята з нагоди річниці нагороджено переможців громади у конкурсі “Гордість Сторожинеччини 2018”.

Із річницею громаду привітала директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, яка зазначила, що Сторожинецька ОТГ є однією з найбільших в Україні, об’єднуючи близько 40 тисяч мешканців, та найбільш успішною.

Із річницею присутніх також привітав народний депутат України Іван Рибак.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.