Menu
Ярослав Бартош привітав з нагоди професійного свята журналістів районного часопису «Рідний край»

Ярослав Бартош привітав з нагоди професійного свята журналістів районного часопису «Рідний край»

By In Новини On 05.06.2015


титулка5 червня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно із головою районної ради Катериною Гуцуляк, заступником голови районної ради Іваном Патараком привітали з професійним святом – Днем журналіста, працівників районної газети «Рідний край».
«Дуже приємно, що впродовж багатьох років наша районна газета «Рідний край» є комунікаційною ланкою між владою і громадою Сторожинеччини, головним джерелом інформації для жителів району, яке оперативно й об’єктивно інформує про події, що відбуваються в усіх сферах життєдіяльності нашої держави й рідного краю зокрема», – зазначив Ярослав Бартош.
Керівник виконавчої влади Підгір’я побажав колективу періодичного видання творчої наснаги та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів.
Відтак з нагоди Дня журналіста, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь в громадському житті району керівники Сторожинеччини вручили спільні почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради працівникам редакції.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.