Menu
Ярослав Бартош: Саме сьогодні ведеться боротьба за справжню незалежність України

Ярослав Бартош: Саме сьогодні ведеться боротьба за справжню незалежність України

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 24.08.2014


DSC_3508На Підгірї провели урочистість до 23-ої річниці Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, голова райдержадміністрації Ярослав Бартош взяв участь у святковому мітингу до Дня Незалежності України, що відбувся на центральному майдані міста Сторожинець.

Звертаючись до краян із вітальним словом, керівник виконавчої влади району зазначив, що незалежність держави, котру ми отримали 23 роки тому насправді ще слід вибороти.

«Сьогодні йде боротьба за справжню незалежність України. І ведуть її кращі сини держави на сході нашої країни, – підкреслив Ярослав Бартош. – Вони своїми ділами доводять істину, що звучить у словах гімну нашої держави: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…».

Таким чином очільник райдержадміністрації висловив слова глибокої подяки та співчуття родинам героїчно загиблих у зоні АТО військовослужбовців зі Сторожинеччини.

Водночас очільник райдержадміністрації подякував краянам за неабияку згуртованість у наданні допомоги бійцям, що воюють на сході країни.

«Ця братовбивча війна, котру розв’язав Путін, є Вітчизняною. Вона нас згуртувала та збудила в нас патріотичний дух. Відтак ми приречені на перемогу», – сказав Ярослав Бартош.

На завершення керівник виконавчої гілки влади району побажав присутнім миру, єдності та незламної віри у краще майбутнє.

Разом із тим під час урочистості проведено молебень за Україну та панахиду за загиблими під час АТО сторожинчанами, а саме Іллю Леонтія, Іллю Валявського, Андрія Шудравого, Петра Боднара та Юрія Чікала. Їхнім родинам вручено подяки. Зокрема, голова районної ради Катерина Гуцуляк, вручаючи подяку присутній на мітингу матері Юрія Чікала Марії Кордубан, зазначила, що героїчну славу своїх синів Батьківщина пам’ятатиме повіки й імена загиблих героїв навіки закарбуються на сторінках історії нашого краю та держави.

На знак миру в небо випустили голубів та жовті й блакитні повітряні кульки.

DSC_3451DSC_3458DSC_3517DSC_3521DSC_3529DSC_3578DSC_3541DSC_3593DSC_3602DSC_3653DSC_3631DSC_3633DSC_3666DSC_3455DSC_3683


About the Author

pressa

Comments are closed here.