Menu
Ярослав Бартош у рамках партнерської співпраці здійснив візит до міста Бржецлав (Чехія)

Ярослав Бартош у рамках партнерської співпраці здійснив візит до міста Бржецлав (Чехія)

By In Новини On 02.10.2018


Впродовж 28-30 вересня  голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з депутатом Сторожинецької міської ради Анатолієм Оленюком відвідали місто Бржецлав (Південноморавський край, Чехія) на запрошення старости міста Павла Домініка.

У рамках візиту делегація зі Сторожинеччини взяла участь у відзначенні свята Святого Вацлава – покровителя Чехії та у святкуванні традиційного Фестивалю виноробів.

Дійство розпочалося з богослужіння у храмі Святого Вацлава. Згодом відбулася урочиста хода вулицями міста династій виноробів, фольклорних колективів, місцевих жителів, а також делегацій з Австрії, Польщі, Хорватії та Словаччини. Хода завершилася урочистим підняттям традиційної прикрашеної ялинки на знак завершення жнив та святковим концертом.

У рамках візиту також відбулася офіційна зустріч із керівництвом міста Бржецлав – старостою Павлом Домініком та представниками вказаних вище делегацій.

Під час зустрічі Ярослав Бартош висловив подяку чеській стороні за запрошення відвідати місто Бржецлав. За його словами, це велика честь бути присутнім на міжнародній зустрічі європейських міст-партнерів.

«Транскордонна взаємодія на низових ланках державних структур – це запорука гарних і плідних відносин, дружби, миру та взаєморозуміння, – зазначив Ярослав Бартош. – Такі зустрічі дають змогу дізнатися про європейську культуру і побут, традиції і звичаї, взаємно нас збагачують. Водночас це гарна нагода поглибити міжнародну співпрацю, обмінятися досвідом у різних сферах життя».

Нагадаємо, цьогоріч у травні на запрошення керівництва міста Бржецлав футбольна дитяча команда  ДЮСШ «Колос» взяла участь у міжнародному футбольному турнірі. Команда Підгір’я посіла друге місце серед 5 команд.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.