Menu
Ярослав Бартош: Від розміру податкових зборів буде залежати добробут наших громад та розвиток територій Сторожинеччини

Ярослав Бартош: Від розміру податкових зборів буде залежати добробут наших громад та розвиток територій Сторожинеччини

By In Новини, Об'єднання громад On 15.04.2015


14 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша за участю голови районної ради Катерини Гуцуляк відбулася розширена апаратна нарада з головами, секретарями, бухгалтерами та начальниками військово-облікових столів місцевих рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час заходу обговорено питання надходження до місцевих бюджетів, щодо добровільного об’єднання територіальних громад, заходів щодо організації забезпечення проведення чергової хвилі часткової мобілізації.

Зокрема виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що перші кроки щодо децентралізації влади вже здійснюються і спостерігаються в змінах до Бюджетного та Податкового кодексів, які децентралізують фінанси та надають нові повноваження місцевим радам.

«Від розміру податкових зборів буде залежати добробут наших громад та розвиток територій Сторожинеччини. Тому ми повинні працювати над пошуком альтернативних джерел надходжень», – підкреслив Ярослав Бартош.

За його словами, одним з пріоритетних завдань для районної влади є створення сприятливих умов для бізнесу, але у разі виявлення шахрайських дій з боку підприємців будуть вжиті відповідні заходи, передбачені чинним законодавством та залучені відповідні органи для реагування.

У ході обговорення питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад Ярослав Бартош зазначив, що впродовж останніх двох місяців відбувалися робочі зустрічі голови районної державної адміністрації та голови районної ради з головами та представниками кожної місцевої ради району, під час яких проводилась робота щодо вивчення та визначення економічної доцільності об’єднання громад.

За словами керівника виконавчої влади району, наразі головам місцевих рад необхідно проводити роз’яснення щодо необхідності вищевказаного об’єднання серед населення.

Відтак Ярослав Бартош закликав голів місцевих рад району не ставити власні амбіції та інтереси вище інтересів громади.

Водночас очільник райдержадміністрації доручив головам місцевих рад Підгір’я активізувати роз’яснювальну роботу серед населення з питань мобілізації, її вимог та гарантій держави для мобілізованих, а також акцентував на необхідності неухильного виконання усіма відповідальними особами покладених на них обов’язків щодо виконання мобілізаційних заходів.

Наприкінці заходу головам місцевих рад району надано зразки заявок на субсидії та вручено повістки для оповіщення військовозобов’язаних.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.