Menu
Ярослав Бартош виступив із звітом під час ХХХ сесії районної ради VІ скликання

Ярослав Бартош виступив із звітом під час ХХХ сесії районної ради VІ скликання

By In Звіти, Новини On 08.06.2015


Фото-до-Звернення-300x2645 червня, голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні ХХХ сесії районної ради VІ скликання, під час якого виступив із звітом про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про реалізацію районною державною адміністрацією делегованих радою повноважень.
Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації зазначив, що 2014 рік –рік розгортання неоголошеної війни на сході України. Незважаючи на надскладну ситуацію в державі, завдячуючи нашим воїнам-захисникам, робота у 2014 році була напруженою та плідною.
За його словами, впродовж минулого року зусилля районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, першочергово були спрямовані на збір коштів для надання допомоги та забезпечення потреб учасників АТО і переселенців з зони проведення АТО і Автономної Республіки Крим.
В 2014 році в районні проведено роботу щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дало змогу створити 340 додаткових місць для дошкільнят.
Зокрема відкрито Старожадівський ДНЗ на 100 місць, Великокучурівський ДНЗ на 115 місць, Кам’янський ДНЗ на 2 додаткові групи, дві додаткові групи у Чудейському ДНЗ, здійснено реорганізацію Костинецької школи під НВК, що дало можливість охопили дошкільною освітою ще 30 дітей. Завершено роботи по перекриттю будівлі ДНЗ в м. Сторожинець по вул. Гвардійській.
Відтак проведено роботи з експлуатаційного утримання на дорогах державного значення на суму понад 1800,00 тис. грн. та на дорогах місцевого значення – на суму порядка 500 тис. грн. Крім цього виконано дрібний поточний ремонт на дорогах державного значення на суму 1400,00 тис грн. та на дорогах місцевого значення на суму 620 тис. грн.
Так, проведено профілювання автодоріг місцевого значення (більше 210 км.), підсипано 380 м.куб гравійно-піщаної суміші.
Крім того, проведено ямковий ремонт на дорогах державного значення Р-62, Чернівці-Глибока та Сторожинець-КПП «Красноїльськ» та Кіцмань-Сторожинець-Глибока – Опришени.
Спільними зусиллями місцевої громади та автодору відремонтовано дорогу місцевого значення загального користування В.Петрівці-Н-Петрівці-Аршиця. Проведено ямковий ремонт 11,65 км. державного значення Петричанка-Б.Підгірний-Лукавці-Р-62 в межах сіл Череш, Давидівка та Б.Підгірний. До даних робіт також залучено і місцеві громади. Укладено 155 тонни асфальту, із них 14,5 тонн використано на ремонт дорожнього покриття в с. Давидівка в напрямку моста через р. Малий Сірет. Ямковий ремонт проведено на дорогах загального користування в селах В.Петрівці, Ропча, Чудей та м.Сторожинець.
Стосовно перспектив району, Ярослав Бартош зазначив, що надалі планують перевести усі школи на опалення твердим паливом, реконструювати та добудувати низку об’єктів.
Відтак очільник виконавчої влади району висловив подяку керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, головам місцевих рад, депутатському корпусу, керівникам підприємств та організацій району за конструктивну, злагоджену та плідну співпрацю впродовж 2014 року.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.