Menu
Ярослав Бартош виступив перед депутатами під час ХХV сесії районної ради VІІ скликання

Ярослав Бартош виступив перед депутатами під час ХХV сесії районної ради VІІ скликання

By In Новини On 21.12.2018


Сьогодні, 21 грудня, голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні  ХХV сесії  районної ради VІІ скликання.

Під час свого виступу очільник виконавчої влади району Ярослав Бартош зазначив, що завершується 2018 рік – рік не простий, рік складних випробувань.

«Цього року ми з вами пройшли не простий шлях. Ми завершуємо процес децентралізації в Сторожинецькому районі. Громади, які створені сьогодні показують і здобутки, і певні проблеми, які виникають на їхньому шляху», – підкреслив Ярослав Бартош.

«З великим задоволення хочу константувати, що рік бюджетний для нас є досить успішним. Ми не маємо жодних заборгованостей по заробітній платі: ні по медицині, ні по освіті, ні по культурі. Більше того, є можливість отримати певні винагороди у вигляді премій на кінець року і це надзвичайно важливо», – наголосив голова райдержадміністрації Ярослав Бартош.

«У нас сьогодні є добра співпраця з районною радою, з депутатами Верховної Ради України: Іваном Рибаком, Георгієм Тімішом, які є депутатами нашого округу. І буквально в ці дні завершується освоєння коштів соціально-економічного спрямування в селах Старі Бросківці, Нижні Петрівці, Кам’яна, Ропча, де було закуплено комп’ютери для комп’ютерних класів. Це все стало можливим за сприяння депутатів Верховної Ради України», – підкреслив керівник виконавчої влади району.

Окрім того, посадовець звернувся до учасників виборчої кампанії 2019 року з проханням зберегти толерантне відношення один до одного, до символів держави. Закликав всіх відноситись з великою повагою, терпінням і розумінням.

«Перед нами стоїть головне завдання – зберегти державу, її обороноздатність, відстояти цілісність нашої держави. Спільно об’єднати зусилля навколо наших Збройних Сил», – зазначив Ярослав Бартош.

Відтак очільник виконавчої влади району Ярослав Бартош, привітав присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав миру, виваженості і мудрості, закликав об’єднати зусилля для розвитку держави Україна.

Під час засідання сесії депутати розглянули 27 питань. Серед яких питання про Програму економічного і соціального розвитку Сторожинецького району на 2019 рік;  про районний бюджет на 2019 рік; про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Зокрема депутатами заслухано звіт голови районної ради.

Окрім того, розглянуто питання про Програму впровадження державної політики органами влади у Сторожинецькому районі на 2019-2021 роки; про Програму підтримки сталого функціонування комунального некомерційного підприємства «Сторожинецький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік; про затвердження районної Програми підтримки редакції  Сторожинецького районного радіомовлення на  2019 рік.

За результатами засідання сесії прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.