Menu
Ярослав Бартош провів нараду з керівниками навчальних закладів району

Ярослав Бартош провів нараду з керівниками навчальних закладів району

By In Новини On 07.02.2019


Сьогодні, 7 лютого, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з першим заступником Діаною Ковальчук та начальником відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Михайлом Чобітьком провели нараду з керівниками навчальних закладів району.

Під час заходу керівник виконавчої влади району підвів підсумки у галузі освіти за 2018 рік, подякувавши педагогам за сумлінну працю.

За його словами, протягом минулого року в районі вдалося здійснити чимало. Зокрема, з метою переходу до Нової української школи було проведено низку заходів – здійснено організацію проходження сертифікації учителів перших класів на сайті EdEra; розроблено план заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в закладах освіти району. Також, за його словами, за рахунок державного та районного бюджетів а також за підтримки народних депутатів в районі було проведено капітальні, профілактичні ремонти приміщень та прилеглих територій, закупівлю обладнання та матеріалів для усіх закладів і установ тощо.

Ярослав Бартош окреслив перспективи на 2019 рік. За його словами, триває освітня реформа, метою якої є адаптація навчального процесу до сучасних запитів з боку особистості та суспільства, до потреб економіки та світових тенденцій. Відтак перед педагогами чимало завдань та викликів. 

Під час засідання голова райдержадміністрації також привітав переможця І туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2019» педагога Нижньопетрівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з предмету «Захист Вітчизни» Болеслава Гавлюка та побажав йому успіхів у наступних етапах конкурсу.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.