Menu
Ярослав Бартош взяв участь у пленумі ради ветеранів Сторожинецького району

Ярослав Бартош взяв участь у пленумі ради ветеранів Сторожинецького району

By In Новини On 31.10.2018


Сьогодні, 31 жовтня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у пленумі ради ветеранів Сторожинецького району.

Звертаючись до присутніх голови ради ветеранів району Анатолія Іваннікова та голів первинних ветеранських організацій, Ярослав Бартош зазначив про те, що незважаючи на те, що в державі триває війна, в Україні поступово реформують державну владу, освіту, медицину, соціальний захист та інші сфери життя.

Так, за його словами, вже відчутно результати реформи децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад.

«ОТГ створюють задля того, аби наблизити до людей усі необхідні послуги та зробити їх доступними і якісними. Разом із тим, збільшується і відповідальність місцевої влади за процеси, що відбуваються на її території», – підкреслив Ярослав Бартош.

Також посадовець інформував про реформу медицини. За його словами, в районі реформовано первинну ланку медицини. На черзі – реформування вторинної ланки, тобто праця на утворенням госпітальних округів.

Також, за словами голови райдержадміністрації, триває реформа освіти, яка має на меті навчити дітей застосовувати здобуті знання у житті.

Водночас Ярослав Бартош інформував про соціальний захист населення. За його словами, держава подбала про те, аби населення отримало житлово-комунальні субсидії і нині активно триває робота із нарахування субсидій заявникам.

Завершуючи виступ, Ярослав Бартош побажав присутнім миру та натхнення у своїй діяльності, подякував за активну громадську діяльність та допомогу людям поважного віку.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.