Menu
Ярослав Бартош взяв участь у відкритті пам’ятника захисникам кордонів України усіх поколінь, що провели у Чернівецькому прикордонну загоні

Ярослав Бартош взяв участь у відкритті пам’ятника захисникам кордонів України усіх поколінь, що провели у Чернівецькому прикордонну загоні

By In Новини On 03.05.2018


Сьогодні, 3 травня, у Чернівецькому прикордонну загоні відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки.

Під час дійства на території прикордонного загону було відкрито пам’ятник захисникам кордонів України усі поколінь.

Пам’ятник уособлює собою зв’язок між захисниками кордону протягом усієї історії державотворення України – часів Київської Русі, козацтва, Української Народної Республіки та сучасного періоду.

Участь у заходів взяв голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова Сторожинецької райдержадміністрації Ярослав Бартош, представники силових органів краю, організацій та установ області.

Право відкрити пам’ятник було надано начальнику Західного регіонального управління, генералу-майору Володимиру Єгорову, начальнику Чернівецького прикордонного загону, полковнику Олегу Вовку  та представникам родин загиблих при виконанні службових обов’язків у зоні АТО прикордонників – молодшого сержанта Олександра Зайця та сержанта Віктора Мигована.

Олександр Фищук, звертаючись до особового складу прикордонного загону наголосив, що воїни-прикордонники першими зустрічають як бажаних, так і небажаних гостей держави: «Служба на кордоні – одна з найскладніших, та завдяки вашій мудрості, хоробрості, витривалості мешканці нашого краю можуть бути спокійними».

Почесними грамотами обласної державної адміністрації посадовець відзначив кращих буковинців, які стоять на захисті українського кордону, зокрема майора Євгена Акімова, прапорщика Петра Гуцуляка, старшого прапорщика Петра Кінащука, молодшого лейтенанта Віталія Лєкаря, старшого прапорщика Івана Луківа, прапорщика Юрія Наумова, підполковника Михайла Равлюка, майора Сергія Старова, прапорщика Тараса Тихоненка, майора Андрія Хвищука, підполковника Вячеслава Чорного.

Начальнику Чернівецького прикордонного загону Олег Вовк візначив, що в антитерористичній операції брало участь 420 представників особового складу загону, близько 50 – і нині на Сході України. «Ми відчуваємо підтримку держави, і свідченням цього є нові одиниці техніки, які продовжують надходити в органи охорони державного кордону».

Офіційний сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.