Menu
Ярослав Бартош взяв участь у засіданні позачергової ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання

Ярослав Бартош взяв участь у засіданні позачергової ХХVІ сесії районної ради VІІ скликання

By In Новини On 08.02.2019


Сьогодні, 8 лютого, відбулося засідання  позачергової ХХVІ сесії  районної ради VІІ скликання.

Під час заходу виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який подякував всім розпорядникам коштів за заходи економії і оптимізації, що були проведені впродовж 2018 року, і дали можливість отримати фінансові ресурси, з метою їх подальшого використання для покращення матеріально-технічної бази.

Зокрема очільник виконавчої влади району подякував головному лікарю Сторожинецької Центральної районної лікарні Олександру Войцехівському та медичному колективу за порозуміння та співпрацю, в результаті якої є абсолютно злагоджена позиція по закупці сучасного рентген-апарату, що за словами посадовця, є спільним вкладом у госпітальний центр.

Окрім того, керівник районної державної адміністрації Ярослав Бартош подякував депутатам і громадам за прийняте ними спільне рішення щодо створення лабораторії, яка буде функціонувати на території Сторожинецької ЦРЛ.

«Це так само вклад в госпітальний округ.  Так, потрохи ми робимо все для того щоб покращити і зміцнити матеріальну базу госпітального округу», – наголосив Ярослав Бартош.

Під час засідання сесії районної ради депутати розглянули 2 питання. Серед яких питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про затвердження розпорядження голови районної ради від 05.02.2019 року №18 «Про повернення коштів, невикористаних за проектом MIS ETC 1654 «Транскордонний інструмент управління відходами для сільської місцевості».

За результатами засідання сесії прийнято відповідні рішення.

ДОВІДКА до рішення сесії


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.