Menu
Ярослав Бартош закликав воїнів-афганців до військово-патріотичної роботи та підтримки демобілізованих бійців АТО

Ярослав Бартош закликав воїнів-афганців до військово-патріотичної роботи та підтримки демобілізованих бійців АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 09.02.2015


DSC_1239Цього дня, 9 лютого, під керівництвом очільника райдержадміністрації Ярослава Бартоша та голови районної ради Катерини Гуцуляк відбулося засідання круглого столу з активістами районної організації ветеранів Афганістану.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, про передбачені законодавством пільги для воїнів-інтернаціоналістів, щодо виділення приміщення під офіс для районної організації, виділення квартир та земельних ділянок для воїнів-афганців, ремонту доріг тощо. З усіх зазначених питань доповіли керівники відповідних структур.

Під час заходу виступив Ярослав Бартош, котрий зазначив, що усі передбачені законом зобов’язання перед воїнами-інтернаціоналістами у Сторожинецькому районі виконують.

Окрім того, він акцентував, що сьогодні держава переживає нелегкий період, зокрема, триває чергова хвиля мобілізації, відтак закликав ветеранів війни в Афганістані долучитися до проведення патріотичної та роз’яснювальної роботи серед населення, спонукаючи до активного захисту Батьківщини.

Водночас Ярослав Бартош підкреслив, що після демобілізації учасники АТО ймовірно виявлять бажання створити свою ветеранську організацію. Відтак закликав присутніх надати їм у цьому допомогу.

«Після оголошення демобілізації воїни АТО повернуться надзвичайно вразливими, відтак вони повинні відчувати усіляку підтримку та повагу», – підкреслив Ярослав Бартош.

До присутніх також звернулася Катерина Гуцуляк, котра зазначила, що ветеранська організація воїнів Афганістану робить добру і корисну справу, відстоюючи інтереси її членів. Відтак своєю чергою наголосила на необхідності створення громадської організації воїнів АТО.

У засіданні круглого столу також взяли участь 2 учасників АТО зі Сторожинеччини.

DSC_1250DSC_1255DSC_1266DSC_1270


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.