Menu
Ярослав Бартош здійснив об’їзд сільськогосподарських підприємств району

Ярослав Бартош здійснив об’їзд сільськогосподарських підприємств району

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 04.07.2014


umenshilos-na-4-5-do-5-25-mln-golovСьогодні, 4 липня, керівник райдержадміністрації Ярослав Бартош спільно із першим заступником Діаною Ковальчук здійснили об’їзд сільськогосподарських підприємств району.

Керівники виконавчої влади району відвідали сільськогосподарський кооператив «Молочний край», де ознайомилися із ходом виробництва молочної продукції, її якістю, товарними обсягами та ринками збуту.

За результатами візиту відзначено високу якість товарів та належні умови його виробництва. Однак наголошено на потребі розширення ринків збуту. Зокрема, у цьому контексті, як зазначено, з відкриттям європейських ринків для українських товарів підприємству слід використати усі свої можливості.

Навідавшись до УГП «Панка», що займається вирощуванням птиці, керівники районної влади акцентували увагу керівництва на необхідності реєстрації підприємства за місцем діяльності, а саме у Сторожинецькому районі.

Водночас Ярослав Бартош та Діана Ковальчук ознайомилися із господарками підприємців Берчук  та Грендей у с. Панка, котрі займаються вирощуванням свиней та великої рогатої худоби відповідно. Відтак наголошено на необхідності розвитку тваринництва у всіх населених пунктах району на прикладі вказаних господарств.

Також у рамках виїзду здійснено ознайомлення із діяльністю ТзОВ “Мрія Глибоччини”, що займається вирощуванням зернових і технічних культур на території Сторожинецького району.

За результатими об’їзду сільськогосподарських підприємств, звернуто увагу на величезному потенціалі району у галузі ведення сільського господарства та необхідності створення сприятливих умов для заснування на території району нових кооперативів та міні-ферм, продукція яких відповідатиме європейським стандартам якості.


About the Author

pressa

Comments are closed here.