Menu
Ярослав Бартош зустрівся з бійцем АТО зі Сторожинеччини Миколою Лунгуляком

Ярослав Бартош зустрівся з бійцем АТО зі Сторожинеччини Миколою Лунгуляком

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 20.02.2015


PIC_0883У п’ятницю, 20 лютого, голова райдержадміністрації Ярослав Бартош зустрівся з бійцем АТО зі Сторожинеччини.

23-річного Миколу Лунгуляка з села Ропча мобілізували до українського війська торік у травні. Військову службу механік-водій БМП несе у складі 128 гірсько-піхотної бригади. Брав участь у боях з терористичними військами на Донеччині. Нині перебуває у відпустці.

Спілкуючись з очільником виконавчої влади району, Микола Лунгуляк розповів про свої військові будні. За його словами, забезпечення військових технікою, боєприпасами та амініцією задовільне. Значну роль у забезпеченні вояків необхідними речами грають волонтери. Своїм провіантом хлопці часто діляться з місцевим населенням.

Також Микола поділився своїми спостереженнями під час несення служби на фронті. Так, відзначив він, війська так званих ДНР та ЛНР головним чином складають росіяни. Серед терористів також воюють чеченці. Окупанти володіють сучасною високоточною зброєю, а посилення обстрілів та наступи ворожих військ збільшуються одразу після доправлення в Україну з РФ так званих «гуманітарних конвоїв», котрі, за словами Миколи Лунгуляка, головно везуть пальне та боєприпаси.

Водночас боєць АТО розповів про ставлення до української армії місцевого населення. За його словами, тут спрацьовує російська пропаганда. Відтак мешканці окупованих територій не завжди приязно ставиться до наших вояків.

Також під час розмови йшлося про психологічний стан побратимів Миколи на передовій. Як він зазначив, чи не кожний військовий носить на шиї вервицю, чи хрестик. Про стан душі бійців дбають і капелани. Неабияк піднімають бойовий дух малюнки та листи дітей, котрі передають волонтери.

Поспілкувавшись із бійцем, Ярослав Бартош побажав хлопцеві повернутися додому живим і неушкодженим. Також очільник райдержадміністрації запевнив Миколу Лунгуляка, що він отримає усі передбачені законодавством пільги та виплати і районна влада не залишить бійця без належної уваги.

І хоч не раз хлопцеві доводилося отримувати поранення та дивитися в очі смерті, на запитання, чи бажає повернутися на фронт, Микола відповів: «Мушу їхати – там залишилися мої хлопці!».

IMG_4150IMG_4153DSC_1729


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.