Menu
Ярослав Бартош зустрівся з керівниками держлісгоспів та приватними підприємцями, що займаються деревообробкою

Ярослав Бартош зустрівся з керівниками держлісгоспів та приватними підприємцями, що займаються деревообробкою

By In Новини On 05.06.2015


Титульна4 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулася нарада з керівниками держлісгоспів та приватними підприємцями, що займаються деревообробкою.
Під час зустрічі обговорено питання щодо використання відходів лісозаготівель та деревообробки як альтернативного джерела отримання енергії, щодо можливості утворення комунальних лісогосподарських підприємств та передачі їм території державного лісового фонду держспецлісгоспів та держспецлісництв АПК у комунальну власність, щодо запровадження аукціонів з реалізації деревини на пні.
В ході спілкування з учасниками наради голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош ознайомив представників лісопереробної ланки району з позицією обласної державної адміністрації щодо подальшого розвитку лісової галузі, яка, за його словами, з метою забезпечення переробних підприємств сировиною за доступною ціною, пропонує, аби лісівники Буковини займалися виключно вирощуванням, доглядом та охороною лісу. «Відповідно до пропозицій керівництва облдержадміністрації, лісівники не повинні рубати ліс. Натомість потрібно проводити аукціони з реалізації деревини на пні для бізнес-структур, які дійсно займаються її переробкою та мають необхідну для цього техніку», – зазначив Ярослав Бартош.
Звертаючись до присутніх, Ярослав Бартош вкотре наголосив на бажанні районної влади будувати відносини із підприємцями деревообробної галузі на засадах порозуміння і відповідальності. Проте, за його словами, така співпраця можлива лише за умови прозорого та чесного ведення останніми свого бізнесу. Зокрема, це стосується легалізації самих підприємств та їхніх працівників.
Натомість на тих, хто й надалі працюватиме, порушуючи чинне законодавство, чекають рейдові перевірки, наголосив керівник райдержадміністрації.
За його словами, співставивши дані про закупівлю підприємствами деревини у лісгоспів, спожиту ними електроенергію та отриманий дохід, зрозуміло, що вони приховують від держави свій реальний дохід.
«Йде реформа територіально-адміністративного устрою держави, відповідно до якої створюватимуться громади, які будуть жити з того, що самі зароблять. Тому кожен з нас повинен усвідомити, що не сплачуючи податки, ми крадемо у громади», – підкреслив Ярослав Бартош.
Також у рамках наради обговорено питання виконання мобілізаційних заходів та організації проведення командно-штабних навчань з територіальної оборони в районі.
«У зв’язку з надскладною ситуацією на сході нашої держави, питання мобілізації – є пріоритетним у роботі місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Тому я звертаюся до вас керівники лісової галузі району, з проханням долучитися до цієї роботи, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед своїх працівників щодо необхідності захищати нашу державу», – наголосив Ярослав Бартош.
Окрім того, виступила голова районної ради Катерина Гуцуляк, яка звернулася до присутніх з проханням, при можливості, придбати путівки на оздоровлення в оздоровчому таборі «Вербиченька» с. Давидівка для двадцяти дітей з Луганської області, які будуть оздоровлюватися та проходити психологічну реабілітацію на теренах району впродовж літа.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.