Menu
З 1 січня 2019 року фізособи-єдинники при торгівлі ліками зобов’язані застосовувати РРО

З 1 січня 2019 року фізособи-єдинники при торгівлі ліками зобов’язані застосовувати РРО

By In Новини On 27.12.2018


Інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Та наголошують, Законом України від 23.11.2018р. №2628 – VIII серед іншого, внесено зміни до п.296.10 ПКУ та Закону про РРО, якими визначено випадки, коли РРО можна не застосовувати. Зміни стосуються застосування РРО ФОП – платниками єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Так, згідно з доповненим абзацом четвертим пункту 296.10 ПКУ, норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Відповідні зміни також внесені до ст. 9 Закону про РРО.  Крім того, у статті 2 Закону уточнено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) – це будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів”.

Платникам слід знати, відповідно до цих змін, з 1 січня 2019 року (дати набрання чинності Законом №2628) ФОПи – «єдинники»,  які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівку, будуть зобов’язані використовувати РРО (незалежно від обсягу доходу).


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.