Menu
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Підгір’ї відбулася спартакіада «Повір у себе», для осіб з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Підгір’ї відбулася спартакіада «Повір у себе», для осіб з інвалідністю

By In Новини On 01.06.2015


титульна1 червня, в спортивному комплексі «Колос» м. Сторожинець, відбулася спартакіада «Повір у себе», для осіб з інвалідністю, організована районною організацією «Союз організацій інвалідів України».
Привітати людей з обмеженими фізичними можливостями завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Юрій Фурніка та заступник голови районної ради Іван Патарак.

На початку заходу хвилиною мовчання вшановано пам’ять військовослужбовців, які загинули захищаючи територіальну цілісність держави на сході України.

Зокрема під час заходу виступив голова районної організації «Союз організацій інвалідів України» Олександр Хавронюк, який зазначив, що незважаючи на труднощі, які виникають в житті, люди з інвалідністю є надзвичайно активними. Вони виступають добрим прикладом мужності, випробування та терпіння для всіх нас.
Відтак він висловив подяку районній владі за розуміння та усіляке сприяння у питаннях покращення доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури району, життєдіяльності зазначеної категорії громадян.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, яка привітала учасників змагань з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, подякувала за активність та оптимізм, побажала й надалі не розчаровуватися у своїх можливостях, завжди вірити в перемогу і перемагати.

Під час заходу, також виступили заступник голови райдержадміністрації Юрій Фурніка та заступник голови районної ради Іван Патарак.

Відтак спортсменів було ознайомлено з правилами участі в спартакіаді. Бажаючі мали змогу взяти участь в п’яти видах – дартс, стрільба з гвинтівки, кеглі, кидання м’яча в баскетбольне кільце та кидання кільця в ціль.

За результатами змагань переможців нагороджено грамотами та подарунками.

1

2

3

4

5

6

7

8


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.