Menu
З початку року на виробництві в регіоні – 23 нещасні випадки

З початку року на виробництві в регіоні – 23 нещасні випадки

By In Новини On 03.07.2019


Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє, що  у першому півріччі 2019 року на підприємствах, установах та організаціях області зареєстровано 23 випадки загального виробничого травматизму, у тому числі, два – зі смертельним наслідком.

Один із нещасних випадків зі смертельним наслідком мав місце на підприємстві автомобільного транспорту, інший – у галузі з виробництва деревини.

Водночас Управління Держпраці у Чернівецькій області зазначає, що на підприємствах, установах та організаціях Чернівецької області у минулому, 2018  році зареєстровано 36 нещасних випадків, в яких постраждали 36 працівників, четверо  із них – загинули.

У 2018 році смертельні нещасні випадки мали місце у лісовій галузі (1), на автодорожньому  транспорті (1), у машинобудуванні (1), на будівництві (1).

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у 2018 році були лісове господарство та будівництво, найбільш небезпечною професією –  професія водія.

Аналіз виробничого травматизму засвідчував зростання нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод та через падіння потерпілих.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.