Menu
З сільськими головами радились як наповнювати бюджет

З сільськими головами радились як наповнювати бюджет

By In Новини On 10.06.2011


Сьогодні Голова районної державної адміністрації Франц Федорович провів розширену нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств України та за участю голів виконавчих комітетів місцевих рад Сторожинецького району, в ході якої проаналізовано стан надходжень місцевих податків і зборів до місцевих бюджетів за підсумками 5-ти місяців 2011 року, а також обговорено питання щодо паспортизації сільських населених пунктів району.

В ході обговорення питань порядку денного наради, зокрема, зазначалося, що на сьогодні в районі зареєстровано 205 платників збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, 2 – збору за паркову автотранспорту, 5 – туристичного збору, а також 117 платників єдиного податку для юридичних осіб і 1702 – для фізичних осіб. За результатами 5-ти місяців цього року в районі забезпечено місцевих податків і зборів в сумі 521,5 тис.грн., що становить 172,1% від доведених завдань по юридичних особах, а також 768,4 тис.грн. єдиного податку з фізичних осіб, що складає 127,0% від планових показників.

Водночас сільським головам 6 місцевих рад району, у яких зафіксоване недовиконання плану збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності рекомендовано вжити заходів щодо покращення цієї роботи, зокрема рахунок залучення додаткових джерел наповнення бюджетів за місцевими податками і зборами.

В процесі обговорення питання про паспортизацію сільських населених пунктів до уваги учасникам наради управлінням АПР райдержадміністрації була представлена форма паспорту із відповідними методичними рекомендаціями щодо його заповнення. Відзначено, що процес паспортизації дозволить виявити не тільки проблемні населені пункти Сторожинеччини, але й стане висхідною ланкою у розробці проектів їх подальшого розвитку.

Серед інших питань обговорено питання проведення в районі кампанії з передплати періодичних видань на ІІ півріччя цього року, а також щодо підготовки до відзначення 15-ї річниці Конституції України та 20-ї річниці Незалежності України.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.