Menu
За 11 місяців поточного року «квадратні метри» буковинців наповнили територіальну казну на понад 36,2 млн гривень

За 11 місяців поточного року «квадратні метри» буковинців наповнили територіальну казну на понад 36,2 млн гривень

By In Новини On 27.12.2018


У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області акцентують, за статистикою відомства, надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачений фізичними та юридичними особами за об’єкти нежитлової нерухомості до регіональних скарбничок протягом січня-листопада 2018 року склало понад 36,2 млн. грн, що на 13,4 млн. грн більше ніж торік за відповідний період. 

З них 20,4 млн. гривень сплатили суб’єкти господарювання – юридичні особи, а фізичні особи спрямували до казни – понад 15,8 млн. грн. податку на нерухоме майно.

Загалом, у Чернівецькій області цьогоріч було сформовано та вручено буковинцям 42,5 податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки на суму 21,9 млн. гривень.

Найбільше майнового податку надійшло від платників, які перебувають на обліку у Чернівецькому управлінні – 5,7 млн. грн.,  у Глибоцькому управлінні – 2,3 млн. грн., а також у Сторожинецькому управлінні – 1 млн. грн..

У фіскальній службі Буковини наголошують, буковинці, які не встигли з тих чи інших причин вчасно сплатити даний податок, можуть сплати  податкові платежі до 28 грудня 2018 року. Та підкреслюють, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є ресурсом місцевих бюджетів. Відтак кожен буковинець, який сплатив податок вносить свій вагомий внесок в економічний розвиток громади.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.