Menu
За два місяці 2020 року громади Буковини додатково отримали 64,9 мільйонів гривень

За два місяці 2020 року громади Буковини додатково отримали 64,9 мільйонів гривень

By In Новини, Роз'яснення On 13.03.2020


Впродовж січня-лютого 2020 року надходження до місцевих бюджетів Буковини склали 541,6 млн гривень, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 57 млн грн. Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 106 відсотків, додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 64,9 млн. грн.

Із загальної суми територіальні громади області отримали 329,5 млн грн податку з доходів фізичних осіб, що на 34,7 млн грн або на 11,8 відсотки більше, ніж за січень-лютий 2019 року.

Крім цього, вагомий внесок місцеві бюджети отримали у вигляді єдиного податку – 108,9 млн грн

Надходження податку на майно склали 62,3 млн грн. Передусім це плата за землю – 53,8 млн.грн. та податок на нерухоме майно – 8,2 млн.грн. Ще одним елементом забезпечення фінансової стабільності місцевих громад є акцизний податок з роздрібного продажу, сума надходжень по якому склала 21,3 млн.грн.

Стабільні надходження до місцевих бюджетів області безпосередньо впливають на можливості фінансування економічних та соціальних програм територіальних громад, а відтак державна податкова служба Чернівецької області й надалі, у взаємодії з органами місцевого самоврядування, буде відпрацьовувати такі резерви, як офіційне оформлення найманих працівників та легалізація ринку торгівлі підакцизними товарами.

До завершення деклараційної кампанії – 2020 залишилося 50 днів

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що з початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Наразі Податковий кодекс України не передбачає подання декларації усіма без винятку фізичними особами, хоч дискусія з цього приводу триває не один рік. Про те, хто ж таки зобов’язаний цього року подати річну податкову декларацію про доходи, отримані у 2019 році, та як правильно це зробити вся інформація в інформаційному банері «Деклараційна кампанія 2020» на офіційному порталі Державна податкова служба України за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-/.

Тут розміщена вся актуальна інформація: зокрема, нормативно-правова база; податкова декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік: форма звітності; основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи; звільнення від подання податкової декларації про майновий стан і доходи; способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи; куди подається податкова декларація про майновий стан і доходи; граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; відповідальність за несвоєчасну сплату узгодженої суми податкових зобов’язань; податкова знижка для фізичних осіб; зразки заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи; інформаційні повідомлення.

Варто звернути увагу буковинців на тому, що декларація про доходи подається ще й для отримання податкової знижки. До речі, декларація для отримання податкової знижки, тобто часткового відшкодування витрат на навчання, страхування, іпотечне кредитування подається протягом усього року.

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.