Menu
ЗА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ТА ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НЕПОВНОЛІТНІМ, АНУЛЮВАЛИ 11 ЛІЦЕНЗІЙ

ЗА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ТА ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НЕПОВНОЛІТНІМ, АНУЛЮВАЛИ 11 ЛІЦЕНЗІЙ

By In Новини, Роз'яснення On 29.05.2018


Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області, в рамках виконання заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, упродовж чотирьох місяців 2018 року  проведено  62фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів. За результатами проведених перевірокзастосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 1,1 млн.грн.

Найбільш поширеними порушеннями були роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 26 випадків, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій – 13 випадків, порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку – 11 випадків, а також зберігання та реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку, роздрібна торгівля алкогольними напоями через ЕККА не зазначений у ліцензії та ін.

За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами були анульовані.Крім того, у зв’язку з відсутністю чергового квартального платежу призупинено дію 80 ліцензій.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області нагадують, що на офіційному порталі територіальних органів, сформовано та постійно оновлюється “Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами”. З даною інформацією можна ознайомитись в розділі «Реєстри» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy

Тобто, кожен буковинець може пересвідчитись щодо наявності ліцензій у продавців підакцизної продукції.

Новини податкової


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.