Menu
За п’ять місяців місцеві бюджети Буковини отримали понад 1,2 мільярди гривень податкових платежів

За п’ять місяців місцеві бюджети Буковини отримали понад 1,2 мільярди гривень податкових платежів

By In Новини, Роз'яснення On 19.06.2019


Місцеві бюджети громад краю додатково отримали 118,5 млн. грн. податків. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що за п’ять місяців нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 1220,3 млн. грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 110,8 відсотків. Обсяги податкових надходжень зросли до аналогічного періоду  минулого року  на 21,1 відсотки, що становить в гривневому еквіваленті 212,4 млн.грн.

При цьому, позитивна динаміка простежується за усіма найбільш вагомими для місцевих бюджетів платежами. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали понад 784,9 млн. грн., що на 62,5 млн. грн. більше, доведеного завдання.

Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. «Спрощенці» сплатили до бюджету 201,9 млн. грн., що на 33,5 млн. грн. більше планових показників.

Місцеві бюджети цьогоріч отримали 131,3 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, понад завдання надійшло майже 14,6 млн. грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів –  42,8 млн. грн. Крім того місцеві бюджети від бізнесменів Буковини отримали за користування лісом, надрами й водою – 15,6 млн.грн., податку на прибуток – 14,5 млн. грн., за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами місцеві бюджети отримали 4,9 млн.грн.

У відомстві зауважують, що в нинішніх умовах надзвичайно важливо зміцнювати фінансові ресурси місцевих бюджетів області. Адже, такі надходження використовуються місцевими органами влади для забезпечення поточних і перспективних завдань розвитку регіону.

Згідно даних територіальних управлінь Головного управління ДФС Буковини бюджети місцевих громад отримали : від платників Чернівецького управління (м.Чернівці) – 696,0 млн. грн. податків, Вижницького управління (об’єднує Вижницький та Путильський райони) – 74,0 млн.грн.; Кельменецького управління (Кельменецький та Хотинський райони) – 78,2 млн. грн.; Кіцманського управління (Кіцманський та Застанівський райони) – 100,4 млн. грн.; Новоселицького управління (Новоселицький та Герцаївський райони) – 80,4 млн. грн.; Сокирянського управління (Сокирянський район та м.Новодністровськ) – 65,7 млн. грн.; Сторожинецького (Сторожинецький та Глибоцький райони) – 125,5 млн. грн.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.