Menu
За результатами виїзного засідання комісії з питань ТЕБ та НС вирішено відкрити Давидівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та відновити навчально-виховний процес з 15 жовтня 2015 року

За результатами виїзного засідання комісії з питань ТЕБ та НС вирішено відкрити Давидівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та відновити навчально-виховний процес з 15 жовтня 2015 року

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 12.10.2015


титульна12 жовтня в приміщенні актового залу Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулося виїзне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь батьки учнів та педагогічний колектив Давидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  депутати місцевої ради, громада.

Зокрема розглянуто питання доцільності відкриття та відновлення навчально-виховного процесу в Давидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що ситуація, яка склалася в Давидівці вибила з нормального графіку життя всю область і район зокрема.

«На жаль, за результатами аналізів_ ні у сечі, ні у крові, ні у воді, ні у ґрунті жодних відхилень не виявлено», – підкреслив Ярослав Бартош.

Очільник району зазначив, що наразі по факту порушено дві кримінальні справи, які перебувають на контролі СБУ та прокуратури. Подякував комісії ТЕБ та НС та медикам за відмінну роботу.

Звернувся до громади з проханням у разі наявності інформації щодо цієї ситуації, що може допомогти розслідуванню, обов’язково повідомити відповідні правоохоронні органи.

Керівник виконавчої влади району наголосив, що в найближчі дні у школі буде здійснюватися заміна вікон на сучасні пластикові, буде замінено 23 вікна.

«Наразі сьогодні зроблено все щоб умови навчання були комфортні як для вчителів, так і для учнів. Зокрема районний бюджет відшкодовує Центральній районній лікарні біля 100 тис. грн. за ліки, використані під час надання невідкладної допомоги та лікування дітей і дорослих»,- наголосив посадовець.

Зокрема виступила Голова комісії Діана Ковальчук, яка зазначила що засідання комісії відбувалося щоденно з 25 вересня по 12 жовтня. Відповідно до рішення комісії було скликано всі служби. З ініціативи комісії було запрошено фахівців з Києва, які проводили лабораторні, інструментальні дослідження. Стосовно висновків експертів Київської, обласної та районної санітарно-епідеміологічної служби встановлено, що школа безпечна для використання, тобто діти та педагоги можуть безпечно здійснювати навчально-виховний процес.

За її словами, 9 жовтня комісія прийняла рішення щодо проведення опалення школи щоб змоделювати опалювальний період. Після лабораторних досліджень, здійснених після прогріву школи, маємо результати які підтверджують, що школа безпечна для використання.

Виступив член комісії, заступник головного лікаря Центральної районної лікарні Микола Дідух, який зазначив, що медичними працівниками ЦРЛ було забезпечено надання невідкладної медичної допомоги та лікування дітей.

«Згідно клінічних проявів, діагноз був визначений як отруєння невстановленою речовиною. Отруєння важкого ступеня не було. Декілька дітей середньої важкості всі інші середнього і легкого ступенів отруєння», – зазначив Микола Дідух.

За його словами, найближчим часом заплановано розширеною бригадою спеціалістів Центральної районної лікарні провести поглиблений огляд всіх  дітей і всіх працюючих у школі.

За результатами зібрання, голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош доручив управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації у зв’язку з тим, що діти пропустили навчання відпрацювати план, щоб наздогнати матеріал програми.

А також доручено забезпечити завершення робіт щодо заміни системи опалення, призупинених, у зв’язку з тим, що школа була зачинена.

За результатами засідання, вирішено відкрити школу і відновити навчально-виховний процес з 15 жовтня 2015 року о 09.00 год.

1


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.