Menu
Запрацював сайт зі збору допомоги буковинським військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО

Запрацював сайт зі збору допомоги буковинським військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини, Оголошення, конкурси On 14.07.2014


EA_fLur-rko11 липня за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Рибака відбулося чергове засідання Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям, якi беруть участь в антитерористичній операції в східних регіонах.

Як повідомив відповідальний за фінансове забезпечення представник координаційного центру Володимир Дорош, нещодавно відбулося випробування екземпляру бронежилету вітчизняного виробництва в приміщенні тиру УДАІ УМВС України в Чернівецькій області. Результати випробування підтвердили тактико-технічні характеристики виробу.

Відтак, Іван Рибак зазначив, що питання систематичних закупівель таких бронежилетів ще додатково потрібно погодити з військовослужбовцями, щоб вони остаточно підтвердили його придатність для використання під час бойових дій. «Ми повинні бути повністю впевнені у тому, що даний бронежилет цілком підходить воякам для виконання бойових завдань», – зазначив Іван Рибак.

Також Володимир Дорош поінформував присутніх про відкриття сайту, який містить інформацію щодо надання допомоги військовослужбовцям. «На даному сайті ви зможете знайти інформацію про те, як і чим допомогти буковинським військовим, перелік речей першої необхідності та контактні дані представників корцентру», – зазначив Володимир Дорош. Всі бажаючі можуть завітати на сайт за адресою:

www.dopomoga-armiyi.com


About the Author

pressa

Comments are closed here.