Menu
Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії районної державної адміністрації

By In Новини On 28.07.2011


Сьогодні, при голові районної державної адміністрації Францові Федоровичу відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному розглянуто 5 питань. Основним з яких, питання про результат роботи управління Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі за 6 місяців 2011 року. Висвітлено діяльність Пенсійного фонду щодо забезпечення виконання планових показників, організації оплати пенсій та допомоги на поховання. Особливу увагу звернуто на діяльність Пенсійного фонду щодо вжиття відповідних заходів впливу до підприємств-боржників, проведення роз’яснювальної роботи з керівниками проблемних підприємств, організацій та взаємодія з правоохоронними, судовими та виконавчими установами задля зменшення суми заборгованості по сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі.

Також у рамках колегії заслухано інформацію про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних підрозділах, міністерств та відомств України, виконкомах місцевих рад району щодо виконання Законів України, указів, розпоряджень Президента України, постанови Кабінету Міністраів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій за І півріччя 2011 року. Виявлені порушення виконавчої дисципліни окремими підрозділами райдержадміністрації та надано відповідні доручення з метою їх запобігання. Особливу увагу голів виконкомів громад, керівників установ та організацій району, керівників структурних підрозділів звернуто на якість роботи із зверненнями громадян з метою попередження повторних звернень.

Розглянуто питання про стан реалізації в районі державної політики щодо забезпечення прав та законних інтересів дітей Сторожинецького району, про хід виконання «Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки» та про стан використання бюджетних коштів, збереження бюджетних коштів, збереження матеріальних цінностей, державного та комунального майна в підприємствах, установах та організаціях Сторожинецького районі у І півріччі 2011 року. Відносно обговорення кожного питання у членів колегії виникали відповідні питання щодо роботи відповідної установи та організації.

За результатами колегії надано оцінку роботи представлених установ та організаці, прийняті відповідні рішення, що в подальшому покращать результати діяльності виконавчої влади в Сторожинецькому районі.


About the Author

pressa

Comments are closed here.