Menu
Завдяки активній роботі юридичної служби до бюджету Пенсійного фонду сплачено 0,3 млн. грн. заборгованості

Завдяки активній роботі юридичної служби до бюджету Пенсійного фонду сплачено 0,3 млн. грн. заборгованості

By In Новини On 27.07.2018


Наповнення пенсійного бюджету є одним із основних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, оскільки від цього залежить своєчасна виплата пенсій громадянам.

З метою зменшення заборгованості юридичне управління упродовж січня-липня 2018 року подало до судових органів 30 позовних заяв на суму 559,3 тис. грн. про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Задоволено 10 позовних заяв на загальну суму 227,7 тис. грн. Надійшло за позовними заявами з початку 2018 року 291 тис. грн. Сплачено платниками в добровільному порядку під час розгляду справи в суді 27,5 тис. грн.

Забезпечувалась належна увага опрацюванню сум заборгованості платників, які в добровільному порядку ухиляються від сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду. На виконанні в органах ДВС перебуває 683 виконавчі документи на загальну суму 6 млн. грн. В результаті проведених заходів примусового виконання рішень в рахунок погашення боргу з початку року до бюджету Фонду надійшло 0,3 млн. грн.

Значна увага приділяється погашенню заборгованості підприємств – банкрутів. Наразі в Головному управлінні перебувають 8 підприємств-банкрутів, щодо яких здійснюється ліквідаційна процедура. Надходження від зазначеної категорії боржників з початку року становлять 3,4 тис. грн. Крім того, в звітному періоді ліквідовано 1 підприємство-банкрут – ТОВ ВКФ «Арго», заборгованість якого списано відповідно до наказу Головного управління.

 

До уваги громадян!

На численні звернення щодо зміщення строків виплати пенсій у липні 2018 року Пенсійний фонд України інформує.

Зміщення графіку фінансування виплат зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску.

З початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд. грн., зокрема 1,7 млрд. грн. протягом 24 липня.

Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом в повному обсязі.

 

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.