Menu
Завдяки активній роботі з платниками до бюджету Пенсійного фонду в області в січні надійшло майже 204 мільйони гривень

Завдяки активній роботі з платниками до бюджету Пенсійного фонду в області в січні надійшло майже 204 мільйони гривень

By In Новини, Роз'яснення On 07.02.2019


Забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат громадянам, які вийшли на заслужений відпочинок, – основна мета діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, працівники якого докладають максимум зусиль до справи захисту прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення.

Для наповнення бюджету Фонду фахівці пенсійної служби проводять активну роботу з платниками щодо сплати ними поточних зобов’язань та погашення наявних заборгованостей.

Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партерами щодо боротьби з тіньовою зайнятістю та мінімізацією несумлінними роботодавцями заробітної плати найманим працівникам; з територіальними органами Державної виконавчої служби – щодо стягнення заборгованостей.

В результаті вжитих заходів у січні 2019 року до бюджету Фонду в області надійшло 203,9 млн. грн. власних доходів, що на 40,8 млн. грн. (25%) більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Такий результат означає вдалий початок року для людей поважного віку  та малозахищених верств населення, на виплати яким спрямовуються мобілізовані кошти.

Прес-служба  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.