Menu
Завершилися регіональні змагання бригад швидкої допомоги “Медичні ралі-2011”

Завершилися регіональні змагання бригад швидкої допомоги “Медичні ралі-2011”

By In Новини On 04.07.2011


У селищі Красноїльськ Сторожинецького району проведено регіональні змагання бригад швидкої допомоги “Медичні ралі-2011”. Участь у змаганнях взяли 18 команд, серед яких представники Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей, а також команда швидкої допомоги республіки Польща. В рамках проведення змагань учасники пройшли 6 етапів випробувань. До суддівського складу увійшли фахівці галузі медицини з Києва та Польщі. Оцінювалися майстерність лікарів та фельдшерів, оперативність надання допомоги, укомплектованість медичним обладнанням й медикаментами реанімобілів та майстерність водіїв швидкої допомоги.

Одним із завдань змагання було надання реанімаційної допомоги при легеневій недостатності. За підсумками проведення змагань перше місце серед міст посіла бригада швидкої допомоги міста Чернівці, перше місце серед районних бригад швидкої допомоги виборола команда з міста Сторожинець. За висновками компетентного журі, загалом усі учасники продемонстрували високий рівень професійної майстерності та надання якісних медичних послуг населенню.

Також у рамках проведення “Медичного ралі-2011” відбулося 2 науково-практичні конференції з актуальних питань надання екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час конференцій медики мали змогу здобути нові навики, окреслити для себе шляхи та орієнтири для професійного зростання.

Прес-служба ОДА

Фото “Молодий буковинець”

About the Author

pressa

Comments are closed here.