Menu
Про розвиток лісової галузі АПК йшлося на обласному семінарі, що відбувся на Сторожинеччині

Про розвиток лісової галузі АПК йшлося на обласному семінарі, що відбувся на Сторожинеччині

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 22.07.2011


На базі Сторожинецького Держлісгоспу АПК проведено обласний семінар-нараду за підсумками роботи підприємств лісової галузі АПК за І півріччя 2011 року, в якому взяли участь заступник голови Чернівецької ОДА М.Гайнічеру, представники Головного управління АПР, начальники управлінь АПР районів та директори спецлісгоспів АПК області.

У вступному слові заступник голови облдержадміністрації Михайло Гайнічеру зазначив, що проведення таких заходів є важливим елементом роботи, оскільки відбувається обмін досвідом між  з метою обміну досвідом між лісовими господарствами, зокрема, у частині збереження лісових масивів в Чернівецькій області.

У рамках заходу присутніми оглянуто розсадники лісових культур та мисливського господарства Сторожинецького та Красноїльського лісництв. Вони також оглянули приватні підприємства з переробки деревини та ознайомились з роботою підприємства з виготовлення альтернативних видів палива.

У другій частині семінару планується проаналізувати роботи підприємств лісової галузі АПК в Чернівецькій області, заслухати інформацію про реалізацію заходів протипожежної безпеки в лісових масивах та підвести підсумки семінар-наради й аналізу виконання доручень з питань покращення діяльності підприємств лісової галузі АПК.


About the Author

pressa

Comments are closed here.