Menu
Журналістів районної газети «Рідний край» привітали із професійним святом

Журналістів районної газети «Рідний край» привітали із професійним святом

By In Новини On 06.06.2019


Сьогодні, 6 червня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з головою районної ради Іваном Лосіком завітали до редакції районного часопису «Рідний край», аби привітати його колектив із Днем журналіста.

Ярослав Бартош зазначив про те, що ЗМІ нині відіграють велику роль не лише в інформуванні суспільства, але й формуванні суспільної свідомості. Відтак, за його словами, об’єктивність і незаангажованість повинні бути пріоритетами у діяльності журналістів.

Посадовець висловив подяку працівникам редакції за висвітлення на сторінках газети життя району та актуальних питань і проблем сьогодення.

Голова райдержадміністрації побажав журналістам творчого натхнення, ентузіазму та успіхів у професійній діяльності.

Своєю чергою Іван Лосік, вітаючи із професійним святом, зазначив про те, що редакція районної газети успішно пройшла процес реформування ЗМІ, газета є популярною серед мешканців району та висвітлює цікаві теми.

До свята працівники редакції отримали спільні почесні грамоти Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради.

Також виступив редактор газети Ярослав Лижник, який побажав своєму колективові нових творчих злетів, успіхів у щоденній діяльності, миру та злагоди.

З професійним святом колектив газети також привітали голова Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук та секретар міської райди Ігор Матейчук.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.