Menu
Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України

Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України

By In Новини On 27.07.2018


Шановні краяни!

28 липня відзначатимемо 1030-ту річницю Хрещення Київської Русі-України.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для нас цей день означає спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави, неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри, соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва.

Саме з Хрещення Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті. 

Нині це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. 

Нехай День Хрещення Київської Русі-України надалі об’єднує нас у вірі до нашого Спасителя.

Нехай Господь оберігає Україну та її Народ!

Зі святом!


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.