Menu
Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до Дня Гідності і Свободи

Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до Дня Гідності і Свободи

By In Новини On 21.11.2018


Шановні краяни!

Нині відзначаємо день Гідності і Свободи.

Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам’яті Небесна сотня заклали фундамент нової України та безповоротно визначили європейський вектор держави.

Зима, що нас змінила, дарувала нам багато трагічних і болісних пережиттів. Повертаючись до тих доленосних днів, ми по-новому переживаємо події Майдану – від мирної акції протесту до трагедії загибелі Небесної Сотні, а потім до війни на сході України.

Велика дяка усім, хто у листопаді 2013 року – лютому 2014 року став на захист національних інтересів України, демократичних цінностей та європейського вибору розвитку.

Доземний уклін бійцям, які захищали та нині захищають наші кордони. Подяка тим, хто долучився до волонтерської діяльності.

Нехай Гідність і Свобода будуть нашими цінностями у повсякденному житті і праці на благо кожної української родини.

Пам’ятаймо про те, що успіх реалізації ідеалів Революції Гідності залежить від праці кожного з нас.

Якщо житимемо за принципом «якщо не ми, то хто?», ми переможемо ворогів та побудуємо квітучу державу, про яку завжди мріяли та боролися наші предки!

З Днем Гідності і Свободи!

Слава Україні!


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.